/
/
ЯК ВИБРАТИ САЙДИНГ?

ЯК ВИБРАТИ САЙДИНГ?

Щоб обрати сайдинг, який задовольнить усі Ваші вимоги, прослужить довго і не зіпсує зовнішній вигляд Вашого будинку в перший рік використання, ми радимо дотримуватися наступних рекомендацій при його купівлі:

1) Уважно огляньте сайдинг на предмет зовнішніх дефектів або пошкоджень. Сайдинг не повинен бути покрученим, мати тріщини, подряпини або злами.

2) Усі панелі сайдингу одного кольору повинні бути рівномірно забарвлені по всій площі і не мають відрізнятися за кольором. Також панелі не повинні містити жовтуваті плями або плями іншого кольору.

3) Колір внутрішньої і зовнішньої сторони панелі сайдингу повинен бути однаковий.

4) Зріз панелі сайдингу має бути однаковим по товщині. Також щільність і жорсткість сайдингу повинна бути однаковою по всій довжині панелі.

5) Пластичність сайдингу перевіряється звичайним вигином панелі. Панель не повинна бути занадто жорсткою, інакше при монтажі або фізичних навантаженнях вона просто трісне.

6) Усі отвори для саморізів повинні знаходитися на одній прямій і мати однакову продовгувату форму з рівними краями.

7) Колір панелей сайдингу і зовнішніх комплектуючих мають збігатися. Також перевірте наявність усіх необхідних комплектуючих для обраного Вами сайдингу.

8) Наявність гарантії у продавця. Гарантія не повинна бути “усною” і тривати менше 20 років. Вона має підтверджуватися гарантійним талоном і чеком.

9) Наявність сертифікатів і тестів на вигоряння. Цими документами продавець підтвердить дозвіл на використання сайдингу, його нешкідливість для здоров’я і довговічність.

Рейтинг статьи:
/5
Видео
Розкажи
про новину
ВАШ КОШИК
  • No products in the cart.
Задайте питання нашим експертам!
Задайте вопросы нашим экспертам!
0