/
/
ОБИРАЄМО МОДНЕ ОБЛИЦЮВАННЯ БУДИНКУ!

ОБИРАЄМО МОДНЕ ОБЛИЦЮВАННЯ БУДИНКУ!

Якщо постає завдання, як зробити фасад привабливим при будівництві нового будинку або реконструкції старого – сміливо вибирайте сайдинг. Сайдинг вірою та правдою прослужить Вам багато років, а фасад усі ці роки виглядатиме елегантно та сучасно. Завдяки різноманітності відтінків та фактур сайдинг дає можливість поекспериментувати – причому відповідно до Вашого характеру та смаку. І такою можливістю варто скористатися!

Сайдинг як будівельний матеріал з’явився ще за часів освоєння Дикого Заходу. Практичні американці обшивали свої будинки дерев’яними дошками внахлест. Але в середині минулого століття дерев’яні дошки поступилися пальмою першості новому винаходу – довговічним і яскравим вініловим панелям.

Сьогодні сайдинг виробляють з деревини, ПВХ, металу, цементу. І в кожного матеріалу є свої переваги.

Дерев’яний сайдинг має хороші теплоізоляційні характеристики, а природна краса деревини завжди буде популярною.

 дом

Металевий сайдинг – відрізняється довговічністю, міцністю і стійкістю до дії цвілі і грибка.

 дом

Фібро-цементний сайдинг –  легко переносить перепади температур, не уражається цвіллю і грибком. У той же час це дуже міцний будівельний матеріал, який з успіхом замінює дороге оздоблювальне каміння.

 дом

Окремо потрібно згадати цокольний сайдинг. Це панелі з поліпропілену, які, як випливає з назви, призначені для захисту та оздоблювання цоколя. Цокольний сайдинг має підвищену міцність і стійкість до дії вологи. Його відмінна риса – широка палітра фактур: під цеглу, під натуральний камінь, під колоду і т. д. Саме завдяки цим властивостям цокольний сайдинг усе частіше використовують не тільки на цоколі, а й для обробки всього фасаду.

 дом

«Королем сайдингу» по праву вважається вініловий сайдинг. У вінілових панелях поєднуються переваги різних видів сайдингу: він довговічний, стійкий до деформацій, впливу атмосферних факторів і перепаду температур. Одна з найприємніших споживчих якостей вінілового сайдингу – велика кількість кольорів і фактур, тому будь-який покупець може «включити фантазію» і підібрати сайдинг на свій смак. Ще одна важлива особливість вінілового сайдингу – невелика вага – панелі, яку легко транспортувати і монтувати.

 дом

Вініловим сайдингом обшивають і каркасні, і цегляні будинки, і будинки, побудовані з колод. Він облагородить стіни, надасть фасаду закінченого виляду і навіть, у разі чого, допоможе приховати невеликі помилки будівельників.

Сайдинг відіграє дуже важливу роль у процесі утеплення будинків сухим легким методом. Облицювання із сайдингу дозволяє утеплювачу «дихати», тобто віддавати вологу, що потрапила в нього з атмосфери. Таким чином, утеплювач прослужить довго, зберігши свої експлуатаційні характеристики.

Вініловий сайдинг ТМ FaSiding займає своє гідне місце в ряді матеріалів для оздоблення фасаду. Перерахуємо лише найважливіші його переваги.

Вінілові панелі ТМ FaSiding підходять для всіх регіонів України. Вони мають високу міцність, кольоростійкість і стійкість до забруднень. Монтаж панелей ТМ FaSiding може провести навіть неспеціаліст. Гамма кольорів не має аналогів в Україні.

Добре продумана система додаткових планок, кутів і профілів спрощує і прискорює обробку навіть фасадів складної форми, асиметричних або криволінійних. Термін служби сайдингу ТМ FaSiding досягає 50 років. А 25-річний гарантійний термін – ще один аргумент на його користь.

Вініловий сайдинг дозволяє господарю самому вирішити, як буде виглядати його будинок. На фасаді можна змонтувати панелі 2-3 кольорів, використовувати на різних частинах будинку панелі різних фактур, виділити спеціальними планками віконні прорізи та інші архітектурні деталі. Панелі ТМ FaSiding надають такий шанс!

Рейтинг статьи:
/5
Видео
Розкажи
про новину
ВАШ КОШИК
  • No products in the cart.
Задайте питання нашим експертам!
Задайте вопросы нашим экспертам!
0