/
/
ЧИМ КРІПИТИ САЙДИНГ?

ЧИМ КРІПИТИ САЙДИНГ?

Чим кріпити сайдинг – саморізами чи цвяхами?

Вибір кріпильних матеріалів для сайдингу, насправді, полягає у виборі зручності роботи або з саморізами, або із цвяхами.

Традиційно всі виробники сайдингу рекомендують використовувати антикорозійні (алюмінієві, оцинковані сталеві) цвяхи або саморізи. При цьому мало згадується той факт, що правильний вибір кріпильних матеріалів безпосередньо вплине на термін служби сайдингу і зовнішній вигляд фасаду. Тому ми рекомендуємо уважно ставитись до якості і саморізів, і цвяхів ще на етапі вибору матеріалу в магазині.

Якщо Вам зручніше працювати із цвяхами, то це повинен бути оцинкований цвях довжиною не менше 40мм з діаметром капелюшка 8мм і діаметром стержня не менше 3мм.

Як вибрати цвяхи для кріплення сайдингу?

Оцинкований шуруп має бути довжиною не менше 25мм, діаметр капелюшка і стержня аналогічні – 8мм і 3мм відповідно.

Якими саморізами кріпити сайінг?

Загалом, немає різниці, чим Ви будете кріпити сайдинг – саморізами чи цвяхами. Використовуйте те, з чим Ви звикли працювати.

При використанні цвяхів праця на 100% буде ручною. Цвях потрібно буде вбити не до кінця на 1-1,5мм (можна заміряти проміжок монеткою в 1 копійку – вона повинна спокійно поміщатися між капелюшком і панеллю). У разі невдалого кріплення, Ви можете зіткнутися з проблемою демонтажу панелі, коли витягти цвях, не пошкодивши сайдинг, досить проблематично. Ну і якщо Ви в майбутньому будете змінювати весь фасад, то довгої роботи по висмикуванню цвяхів Вам, звичайно, не уникнути.

Саморізами процес кріплення відбувається набагато швидше – можна регулювати затяжку панелі і, якщо Ви використовуєте шуруповерт, то досить вкрутити саморіз і потім на один оберт викрутити назад. Так Ви забезпечите потрібний проміжок. Плюс до всього, якщо Ви будете згодом знімати панелі, то викрутити шуруп набагато простіше, ніж витягти цвях.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО САМОРІЗІВ ДЛЯ САЙДИНГУ?

Витрата саморізів при монтажі сайдингу розраховується, виходячи з 15-16 шт. на метр квадратний.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРИ КРІПЛЕННІ САЙДИНГУ САМОРІЗАМИ АБО ЦВЯХАМИ?

Найголовніше і найважливіше при монтажі панелей сайдингу – не допускати жорсткого кріплення панелі. Не варто забивати цвяхи до кінця. Аналогічно не можна жорстко фіксувати панель між внутрішнім і зовнішнім кутами або іншими додатковими елементами фасаду. Панель сайдингу схильна до лінійної деформації при низькій або високій температурі. Тому місця для кріплення сайдингу виконані у вигляді довгастих отворів, у яких кріплення виконує функцію більше підтримуючу, ніж фіксуючу.

Типові помилки, які допускають на етапі прибивання сайдингу, згодом призводять до деформованого хвилями фасаду або до тріснутих панелей.

Докладну інструкцію з монтажу сайдингу Ви можете прочитати або скачати в розділі “Монтаж”.

Рейтинг статьи:
/5
Видео
Розкажи
про новину
ВАШ КОШИК
  • No products in the cart.
Задайте питання нашим експертам!
Задайте вопросы нашим экспертам!
0