/
/
ЧОМУ САЙДИНГ КРАЩЕ ШТУКАТУРКИ?

ЧОМУ САЙДИНГ КРАЩЕ ШТУКАТУРКИ?

Почему сайдинг лучше штукатурки?

Нерідко наші клієнти задають нам питання про переваги сайдингу перед класичним оштукатурюванням стін. Щоб детально розглянути це питання, ми пропонуємо порівняти дві схеми обробки фасаду і визначити плюси й мінуси кожного із способів.

Перша схема – це приклеювання пінопластових плит до стіни і нанесення поверх них декоративної штукатурки. Безсумнівний плюс такого методу – низька вартість робіт. При цьому домовласникові доведеться зіткнутися з масою робіт, таких як підготовка поверхонь, грунтування і підготовка армуючого шару, безпосередньо самого штукатурення з властивим цьому процесу використанням різних ємностей, матеріалів, постійним прибиранням території, миттям тари й інструментів і подальшим очищенням території від розчинів і залишків в’язких речовин.

Друга схема – це вентильований фасад, який складається з мінеральної вати, вітрозахисної плівки і сайдингу. Вартість такого пирога вище, ніж вартість простого штукатурення. Але при цьому робота не вимагає високопрофесійних навичок, усі матеріали штучні і просто монтуються, інструментам не потрібно багато місця для зберігання і весь процес займає кілька днів без простою і очікування висихання будь-якого шару. Більш того, роботи можуть проводитися в будь-яку пору року і за будь-яких умов.

Тепер подивимося на результат застосування цих методів через кілька років: через 5-6 років вентильований фасад не потребуватиме ні ремонту, ні в “освіження”. Навіть при сильному забрудненні пилом або гаром (наприклад, якщо будинок знаходиться поблизу дороги або в промисловому районі) він легко миється водою зі шлангу. Штукатурка ж, як і будь-який мінеральний продукт, має схильність до осипання та вигоряння і потребуватиме реставрації вже після першого сезону рясних дощів і снігопадів.

Штукатурний фасад:

 Схема утепление стен пенопластом

Термін експлуатації: до 20 років, потребує періодичного ремонту.

Зручність монтажу: потрібен кваліфікований монтаж, що виключає утворення містків холоду. Необхідна підготовка фасаду. Монтаж – тільки при плюсових температурах.

Звукоізоляція: задовільна.

Пожежна безпека: низька. Пінопластові плити схильні до горіння при дії відкритого полум’я. Продукти горіння високотоксичні. Штукатурка виконує роль захисного екрана від полум’я (якщо вона не порушена).

Гігієнічність: в процесі тривалого терміну експлуатації можливе утворення токсичних продуктів розпаду пінопласту.

Паропроникність: низька, середовище зволожується, що знижує характеристики теплоізоляції.

Міцність: крихкість і ймовірність часткового мимовільного руйнування при температурі + 80ºС (що можливо під штукатуркою) і вище. Руйнується під впливом органічних розчинників.

Кольоростійкість і біостійкість: слабка. Поступове вигоряння кольору штукатурки. Можлива поява грибка, гризунів..

 Вентильований фасад з використанням сайдингу:

 Схема утепления стен минеральной ватой

Термін експлуатації:  до 50 років без ремонту.

Зручність монтажу: легкий і швидкий монтаж у будь-яку пору року. Усі елементи виготовлені з високою точністю в заводських умовах.

Звукоізоляція: відмінна акустична ізоляція.

Пожежна безпека: висока. Утеплювачі відносяться до класу негорючих матеріалів. Панелі не підтримують горіння.

Гігієнічність: матеріали протягом усього терміну експлуатації повністю відповідають гігієнічним вимогам.

Паропроникність: висока. Конденсат вивітрюється, будинок «дихає».

Міцність: висока ударна міцність сайдингу у всьому діапазоні експлуатаційних температур навколишнього повітря від -50 до + 60ºС.

Кольоростійкість і біостійкість: висока стійкість кольору сайдингу. Матеріал не схильний до дії мікрофлори.

Як бачимо – сайдинг вирішує всі проблеми з теплоізоляцією і подальшим обслуговуванням фасаду будинку, забезпечуючи спокійне життя домовласникові мінімум на пару десятків років.

Рейтинг статьи:
/5
Видео
Розкажи
про новину
ВАШ КОШИК
  • No products in the cart.
Задайте питання нашим експертам!
Задайте вопросы нашим экспертам!
0