Guarantee

Що таке FaSiding

Із безлічі варіантів зовнішнього облицювання будинку, сайдинг - це найбільш простий і доступний матеріал для того, щоб зробити фасад гарним та акуратним при мінімальних витратах часу і коштів на покупку матеріалу та його монтаж.

FaSiding (ФаСайдінг) являє собою пластикові панелі, що імітують дощату обшивку. Ці панелі застосовуються для реконструкції і обшивки фасаду будь-якого виду будівлі - від літньої кухні, котеджу, садового будиночка і до багатоповерхового будинку. Панелі ПВХ FaSiding універсальні для всіх регіонів України завдяки високій міцності стабільності листа сайдингу. Крім того, їх легко використовувати для будь-якої будівлі, облицьовуючи фасади округлої та асиметричної форми без порушення малюнку фасаду.

 

ОБИРАЮЧИ FASIDING, ВИ ОТРИМУЄТЕ

ВПЕВНЕНІСТЬ

Якість FaSiding підтверджується тестуванням у європейських лабораторіях і безпрецедентною гарантією - 25 років, яку Ви можете отримати безпосередньо при покупці в будь-якій точці продажів.

КРАСУ

Кольори FaSiding обрані за аналогією з кольорами, властивими живій природі, і максимально гармонують із зовнішнім середовищем.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Форма БлокХаус дозволяє облицювати Ваш будинок «з родзинкою», відійти від стандартів і шаблонів. А виділивши кути, вікна та інші елементи будинку коричневою або білою комплектацією, Ви надасте Вашому будинку привабливості і стильності.

ПРОСТОТУ

FaSiding абсолютно невибагливий у догляді. Його не треба обробляти спецзасобами і періодично фарбувати, досить просто мити фасад час від часу.

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА САЙДІНГУ FASIDING

FaSiding виробляється в Україні, у Вінницькій області, на виробничих потужностях компанії «Базис-2000» на замовлення компанії MIZOL. Матеріал виготовляється методом коекструзії на новітніх австрійських лініях. У виробництві продукту застосовують виключно високоякісну сировину від провідних європейських постачальників. Коекструзія є технологією сплаву двох різних мас ПВХ в єдиний продукт, внаслідок чого панелі складаються з двох шарів:

1. Зовнішній шар - відповідає за взаємодію із зовнішнім середовищем. У нього додають високоякісні пігменти і модифікатори, які успішно пройшли випробування на УФ-стабільність і старіння. Уся гамма кольорової палітри сайдингу FaSiding успішно пройшла ксенотест на кольоростійкість і стабільність до дії ультрафіолетових променів у лабораторії провідного авторитетного виробника промислових пігментів в Німеччині Farbenwerke Wunsiedel GmbH, що підтверджено в офіційному висновку компанії.

2. Внутрішній шар - відповідає за жорсткість конструкції. Він забезпечує збереження форми панелі при механічних навантаженнях і незмінність рівної геометрії панелей.

 

Із чого складається система FaSiding

 

Принципово можна розділити елементи FaSiding на Панелі та Планки (комплектуючі).

Панелі FaSiding представлені в двох формах: корабельний брус (колекція: WoodHousе і Стандарт) та зруб дерева (колекція Блокхаус).

 
 

Але будинок складається не тільки з голих стін - у ньому є кути, вікна, двері та інші архітектурні елементи.

Саме для того, щоб обходити ці елементи, і потрібні планки FaSiding.

ПЛАНКИ FASIDING, ЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЗНАЧЕННЯ, БУВАЮТЬ

Кути зовнішні та внутрішні

Для обшивки кутів будівлі. Планки довжиною 3050 мм у всіх кольорах панелей і два додаткових: білий і коричневий (зовнішній кут в коричневому кольорі довжиною - 3000 мм).

Білявіконна планка

Застосовуються для обрамлення вікон Вашого будинку. Підійде для віконних відкосів шириною різних розмірів:

  • 140 мм в колір панелі (довжина - 3050 мм) і коричневий (3000 мм)
  • 200 мм представлена тільки в коричневому (3050 мм) і білому (3000 мм) кольорах.

Для колекції WoodHouse доступні дві планки в білому кольорі, їх довжина - 3050 мм, розраховані на віконний проріз до 250 мм і 115 мм.

Планка з’єднувальна

Є герметичним і естетичним з'єднувачем панелей сайдинга, в разі, коли на стіну встановлюється більше однієї панелі в ряд. Довжина планки 3050 мм, в наявності у всіх кольорах, включаючи коричневий.

Планка стартова

Являє собою «гачок», за який кріпиться перша панель сайдинга. Стартову планку не видно на фасаді, тому що вона прихована за першою панеллю. Довжина – 3660 мм, для колекції WoodHouse – 3050 мм.

Планка фінішна

Виходячи з назви, зрозуміло, що дана планка застосовується як завершальний елемент фасаду, в який входить остання панель сайдинга. Планка представлена у всіх кольорах панелей, довжина – 3660 мм. В кольорах під дерево її довжина дорівнює 3050 мм, а в коричневому кольорі – 3000 мм.

J-планка

Дана планка є універсальною, тому що з її допомогою можна замінити практично будь-яку з інших планок. Але найчастіше її використовують замість фінішної у випадках, коли потрібна більш широка планка. Планка має довжину 3660 мм - у всіх кольорах, включаючи коричневий, тільки в кольорах колекції WoodHouse довжина планки 3050 мм.

Навісна планка

Застосовують при переході від цокольної частини будинку до фасадної, особливо, якщо цокольна частина виступає. Випускається дана планка тільки в білому кольорі двох розмірів: 3660 і 3050 мм.

Планка фаска

Може використовуватися як білявіконна планка, вітрова, «лобова дошка». Часто використовується спільно з фінішною планкою. Наявна тільки в білому (3050 і 3000 мм) і коричневому (3000 мм) кольорах, ширина 200 мм.

Планка окантовочна

Дана планка виконує декоративну функцію, нею обрамляють фасад будинку, використовуючи замість фінішної. Ця планка також випускається тільки в білому кольорі, в двох розмірах 3660 і 3050 мм.

Планка лиштва

Широкий елемент для декоративного оздоблення віконних і дверних прорізів. Основною формою нагадує J-trim, але більше розміром. Тільки в білому кольорі, довжиною 3660 мм.