Guarantee

Що таке FaSiding

Із безлічі варіантів зовнішнього облицювання будинку, сайдинг - це найбільш простий і доступний матеріал для того, щоб зробити фасад гарним та акуратним при мінімальних витратах часу і коштів на покупку матеріалу та його монтаж.

FaSiding (ФаСайдінг) являє собою пластикові панелі, що імітують дощату обшивку. Ці панелі застосовуються для реконструкції і обшивки фасаду будь-якого виду будівлі - від літньої кухні, котеджу, садового будиночка і до багатоповерхового будинку. Панелі ПВХ FaSiding універсальні для всіх регіонів України завдяки високій міцності стабільності листа сайдингу. Крім того, їх легко використовувати для будь-якої будівлі, облицьовуючи фасади округлої та асиметричної форми без порушення малюнку фасаду.

 

ОБИРАЮЧИ FASIDING, ВИ ОТРИМУЄТЕ

ВПЕВНЕНІСТЬ

Якість FaSiding підтверджується тестуванням у європейських лабораторіях і безпрецедентною гарантією - 25 років, яку Ви можете отримати безпосередньо при покупці в будь-якій точці продажів.

КРАСУ

Кольори FaSiding обрані за аналогією з кольорами, властивими живій природі, і максимально гармонують із зовнішнім середовищем.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Форма БлокХаус дозволяє облицювати Ваш будинок «з родзинкою», відійти від стандартів і шаблонів. А виділивши кути, вікна та інші елементи будинку коричневою або білою комплектацією, Ви надасте Вашому будинку привабливості і стильності.

ПРОСТОТУ

FaSiding абсолютно невибагливий у догляді. Його не треба обробляти спецзасобами і періодично фарбувати, досить просто мити фасад час від часу.

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА САЙДІНГУ FASIDING

FaSiding виробляється в Україні, у Вінницькій області, на виробничих потужностях компанії «Базис-2000» на замовлення компанії MIZOL. Матеріал виготовляється методом коекструзії на новітніх австрійських лініях. У виробництві продукту застосовують виключно високоякісну сировину від провідних європейських постачальників. Коекструзія є технологією сплаву двох різних мас ПВХ в єдиний продукт, внаслідок чого панелі складаються з двох шарів:

1. Зовнішній шар - відповідає за взаємодію із зовнішнім середовищем. У нього додають високоякісні пігменти і модифікатори, які успішно пройшли випробування на УФ-стабільність і старіння. Уся гамма кольорової палітри сайдингу FaSiding успішно пройшла ксенотест на кольоростійкість і стабільність до дії ультрафіолетових променів у лабораторії провідного авторитетного виробника промислових пігментів в Німеччині Farbenwerke Wunsiedel GmbH, що підтверджено в офіційному висновку компанії.

2. Внутрішній шар - відповідає за жорсткість конструкції. Він забезпечує збереження форми панелі при механічних навантаженнях і незмінність рівної геометрії панелей.

 

Із чого складається система FaSiding

 

Принципово можна розділити елементи FaSiding на Панелі та Планки (комплектуючі).

Панелі FaSiding представлені в двох формах: корабельний брус (колекція: WoodHousе і Стандарт) та зруб дерева (колекція Блокхаус).

 
 

Але будинок складається не тільки з голих стін - у ньому є кути, вікна, двері та інші архітектурні елементи.

Саме для того, щоб обходити ці елементи, і потрібні планки FaSiding.

ПЛАНКИ FASIDING, ЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЗНАЧЕННЯ, БУВАЮТЬ

Кути зовнішні і внутрішні

Для обшивки кутів будівлі

Білявіконні планки

Застосовуються для обрамлення вікон Вашого будинку. Підійдуть для віконних прорізів шириною до 15см.

Планка сполучна

Є з'єднувачем панелей сайдингу у випадку, коли на стіну встановлюється більше однієї панелі в ряд.

Планка стартова

Являє собою «гачок», за який зачіплюється перша панель сайдингу.
Стартову планку не видно на фасаді, тому що вона прихована за панеллю.

Планка фінішна

Виходячи з назви, зрозуміло, що дана планка застосовується як завершальний елемент фасаду, в який входить остання панель сайдингу.

J-планка

Дана планка є універсальною, тому що з її допомогою можна замінити практично будь-яку з інших планок. Але найчастіше її використовують замість фінішної планки у випадках, коли потрібна більш широка планка.

Навісна планка

Застосовують при переході від цокольній частини будинку до фасадної, особливо якщо цокольна частина виступає від фасадної. Випускається дана планка тільки в білому кольорі.

Фаска

Дану планку можна застосовувати для закриття лобової дошки будинку, але найчастіше її використовують замість білявіконної, коли потрібно закрити ширший віконний проріз.
Її ширина - 22см.

Планка окантовочна

Дана планка виконує декоративну функцію, нею обрамляють фасад будинку, використовують замість фінішної. Ця планка також випускається тільки у білому кольорі.