Guarantee

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

FaSiding – найбільш надійніший сайдинг! Його виробник надає найбільш довготривалу гарантію на свої панелі - 25 років!
А також єдиний з усіх виробників надає гарантію на збереження кольору протягом усього терміну експлуатації, зазначеного в Гарантійному талоні!

Виготовлені з високоякісної сировини на найсучасніших потужностях, які успішно пройшли Ксенотест і випробування на механічні навантаження, стінові панелі FaSiding не бояться часу. 25 років гарантії - найкраще підтвердження довіри покупців і відповідальності виробника!

СЕРТИФІКАТИ

Усі матеріали FaSiding (Сайдинг) схвалені Міністерством охорони здоров'я і Санітарно-епідеміологічною службою України та дозволені до продажу на території України.

Матеріал успішно пройшов Ксенотест на стабільність кольору при ультрафіолетовому випромінюванні і гарантує збереження кольору протягом 25 років!

#

Санітарно-гігієнічний висновок (ч.1)

#

Санітарно-гігієнічний висновок (ч.2)

#

Результати Ксенотеста

#

Лист про необов'язкову сертифікацію

#

Європейський сертифікат якості (ч.1)

#

Європейський сертифікат якості (ч.2)

Технічна підтримка

FaSiding насамперед дбає про зовнішній вигляд Вашого будинку та про власну репутацію. Тому служба Технічної підтримки в будь-який час готова відповісти на Ваші запитання і дати грамотну консультацію по монтажу сайдингу. А сертифіковані дилери допоможуть Вам правильно виконати розрахунок сайдингу і його комплектуючих.

Телефон Технічної підтримки: (044) 290-70-99